SK     CZ     EN     DE     HU     PL

Chcete s nami pracovať?

 

Stotožňujete sa s víziou našej firmy?

Ste nadšený pre naše produkty?

Myslíte si, že viete prispieť k rozvoju firmy a produktu?

Ste ambiciózny a hľadáte príležitosť?

Neustále hľadáme talentovaných a zapálených ľudí z viacerých oborov:

 

 • 1. Obchodný zástupca v regióne

  Tvojou náplňou práce obchodníka bude predaj inzercie a reklamy v ručne maľovaných mapách. Tvoji klienti sú samosprávy, rekreačné, ubytovacie, stravovacie zariadenia a všetky firmy. Pod slovom predaj rozumej pomoc klientovi spraviť správne nákupné rozhodnutie a nie niekomu natlačiť čosi, čo nepotrebuje. Viac o našich produktoch sa dozvieš na www.cbs.sk a na www.malovane-mapy.cz.

  Aký máš byť? Vieš dobre komunikovať s ľuďmi, to znamená, že ich vieš aj počúvať, nielen rozprávať. Nechodíš si k zákazníkovi pokecať, strácať jeho aj svoj čas, ale robiť biznis. Máš schopnosť zvládať množstvo odmietnutí a námietky a psychicky sa nezložíš, keď sa Ti pár dní nedarí.

  Našim cieľom je stať sa nadnárodnou firmou. Chceme rásť a potrebujeme Tvoju pomoc. Na oplátku umožníme rásť aj my Tebe. Plánujeme otvárať pobočky v zahraničí a v postupne sa rozšíriť do celého sveta. Vývoj a výrobu originálov máp však chceme nechať doma. Snom majiteľa je, aby sa o 20 rokov o Slovensku hovorilo, ako o krajine, kde sa vyrábajú tie nádherné mapy. Ak teda ovládaš cudzie jazyky a máš ambície, je to Tvoje plus.

  Budeš pracovať v teréne vo svojom regióne, ale nebudeš sám vojak v poli. Firma s Tebou udržuje kontakt, pomáha Ti a si v nej vždy vítaný. Naša firma sa neskladá z budov, áut a strojov, ale predovšetkým z ľudí. Všetci pracovníci sa raz za čas stretávame aj na neformálnych akciách. Pri tejto práci Ti nikto neprikazuje, o koľkej máš byť pri ktorom klientovi a kedy máš čo robiť. Si samostatný človek a vieš, že keď budeš veľa pracovať, budeš aj veľa mať. Nemýľ si to však s holubníkom. Máme stanovené ciele, ktoré keď nebudeš spĺňať, rýchlo prerušíme spoluprácu. Nebudeme Ti sľubovať jednoduchú prácu. Ak máš byť úspešný, v práci si 8 hodín denne a 5 dní v týždni. Denne uskutočňuješ 5-8 obchodných stretnutí. Platený/á si výlučne províziou. Ak máš rád/rada výzvy, dobrá správa je, že strop neexistuje. :) Pravidelne robíme aj tréningy a školenia zamerané na zlepšenie obchodníckych zručností. Ponúkame Ti hromadu práce a prekážok, ale tiež návod, ako ich ľahšie zdolávať.

  A benefity? Ak dosiahneš plánovaný cieľ, môžeš si vybartrovať reklamu v mape za produkty a služby nášho klienta. Obchodníci si takto už „privyrobili“ počítač, skok z lietadla, permanentku do fitka, elektroniku, romantický víkendový pobyt, pneumatiky, či let balónom. Sme skvelí obchodníci, naučíme Ťa, ako dobre obchodovať a radi sa naučíme niečo nové aj od Teba! Organizujeme pravidelné súťaže pre najlepších obchodníkov o hodnotné ceny. No a ak pracuješ dobre a nebojíš sa výšok, majiteľ Ťa rád prevezie na našom firemnom lietadle. :)

  Pozícia je vhodná aj pre absolventa. Musíš však mať vodičský preukaz a byť aktívnym vodičom s vlastným autom. Mal by si ovládať prácu s PC - základy MS Office a internet. Nebudeš na počítači vykonávať žiadne komplikované operácie, avšak základné znalosti ti uľahčia komunikáciu so zákazníkom a s kolegami.

  Mal/a by si vedieť komunikovať s ľudmi na vysokej úrovni. Zároveň by si mal/a vedieť zvládať odmietnutia a námietky a mať dostatok guráže doklepnúť obchod. Podmienkou na ceste k úspešnej kariére obchodníka je čestnosť a vysoká miera osobnej etiky. Ponúkame ti jasné pravidlá hry a očakávame, že ich budeš dodržiavať.

   

  Vízia spoločnosti CBS spol, s.r.o.:

  Naším mottom je Originalita tvorená srdcom.

  Hlavnou víziou spoločnosti CBS spol, s.r.o. je vytvárať originálne produkty, ktoré umožnia ľuďom vidieť svet inak, originálne a v krajších farbách. Či už sú to ručne maľované mapy, fotografie, videá, webstránky, alebo bežné propagačné materiály, všetky tieto produkty propagujú to pekné a hodnotné, čo na svete je. Zároveň dávame dôraz na to, aby všetky naše produkty boli aj prakticky využiteľné, aby slúžili ľuďom a uľahčovali im život. Hoci sú to nákladné umelecké diela s hodnotou, vďaka našej obchodnej stratégii a našim sponzorom, ich dostávame k veľkému množstvu ľudí. Umožňujeme im vidieť svet taký, aký naozaj je - originálny, farebný a krásny. A vieme to dosiahnuť hlavne preto, lebo všetci svoju prácu robíme srdcom.

  História v skratke:

  Firma začala svoju činnosť pod značkou Cassovia Books v roku 1999, ako obchodná firma zaoberajúca sa distribúciou a priamym predajom spotrebného tovaru a kníh. Miestami podnikania a sídla pobočiek boli mestá Košice a Nitra. So sídlom vo Veľkom Krtíši sme sa v roku 2003 začali venovať vydávaniu edície maľovaných panoramatických máp regiónov Slovenska, výrobe propagačných materiálov najmä pre obce, mestá a regióny. Z "jednočlovekovej" firmy sa veľmi rýchlo rozrástla. V roku 2005 sme začali s tvorbou a správou regionálnych webstránok združených na serveri www.regiony.eu. Doteraz sme vytvorili informačné servery pre 8 regiónov a do týchto projektov sme zapojili stovky obcí a firiem, pre ktoré sme vytvárali dokumentárne krátke filmy.Od 1.5.2006 má firma Cassovia Books sídlo v Banskej Bystrici, kde sa presťahovala z dôvodu rozširovania svojej činnosti a pôsobnosti. 20.03.2007 bola z týchto dôvodu založená firma CBS spol, s.r.o., ktoré pokračuje v činnosti spoločnosti Cassovia Books.Vo februári 2011 sme otvorili českú pobočku v Zlíne. Momentálne dávame prácu viac sko 50-tim ľuďom na Slovensku a v Českej republike a sme najväčším vydavateľom ručne maľovaných máp na svete.Našim plánom sú ďalšie zahraničné pobočky, v ktorých by našli uplatnenie schopní ľudia. Chceme tiež, aby vývoj a výroba produktu, tj celá pridaná hodnota ostávala doma.

  Naše heslo: "Nič nie je nemožné a všetko sa dá ..."

  Žiadosti uchádzačov, ktorí nás len spamujú životopismi a ani nevedia kam píšu, rovno hádžeme do koša. Pošli nám e-mail na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., v ktorom uveď - prečo chceš pracovať u nás a prečo by sme si mali my vybrať práve Teba. Pripoj aj svoj životopis. Tešíme sa na Teba... :).

 • 2. Obchodný zástupca na telefóne

  Tvojou náplňou práce obchodníka bude predaj inzercie a reklamy v ručne maľovaných mapách, knihách a iných originálnych produktoch cez telefón. Pod slovom predaj rozumej pomoc klientovi spraviť správne nákupné rozhodnutie a nie niekomu natlačiť čosi, čo nepotrebuje. Viac o našich produktoch sa dozvieš na www.cbs.sk a na www.malovane-mapy.cz.

  Rozšírili sme obchodné callcentrum, zatiaľ v ňom pracujú 3 úžasní ľudia a nájdeme tu miesto ešte pre troch. :) Aký máš byť? Vieš dobre komunikovať s ľuďmi, to znamená, že ich vieš aj počúvať, nielen rozprávať. Máš príjemný hlas a vystupovanie v telefóne a si nekonfliktná povaha. Máš schopnosť zvládať množstvo odmietnutí a námietky. Ovládaš pravopis. Výhodou je prax s telemarketingom, či prácou v Callcentre.

  Našim cieľom je stať sa nadnárodnou firmou. Chceme rásť a potrebujeme Tvoju pomoc. Na oplátku umožníme rásť aj my Tebe. V roku 2015 plánujeme otvoriť minimálne jednu pobočku v zahraničí a v postupne sa rozšíriť do celého sveta. Vývoj a výrobu originálov máp však chceme nechať doma. Snom majiteľa je, aby sa o 20 rokov o Slovensku hovorilo, ako o krajine, kde sa vyrábajú tie nádherné mapy. Ak teda ovládaš cudzie jazyky a máš ambície, je to Tvoje plus.

  Budeš pracovať v ľudskom a nestresovom pracovnom prostredí, plnom kreatívnych a nadšených ľudí. Človek v práci strávi obrovský kus života a sme si toho vedomí, preto chceme, aby sa u nás pracovníci cítili dobre. Naša firma sa neskladá z budov, áut a strojov, ale predovšetkým z ľudí. Napríklad u nás pracujú aj mamičky s malými deťmi, ktoré celkom vítajú, že im vedenie firmy nejde odtrhnúť hlavu, keď meškajú kvôli chorobe drobca do práce. Nikto Ti nebude stáť za chrbtom a sledovať každé Tvoje slovo, či určovať Ti čas, kedy môžeš ísť na WC. Poriadok a systém tu však máme a dodržujeme ho.

  Nebudeme Ti však sľubovať jednoduchú prácu. Kto hľadá teplé miestečko, kde by sa zašil, tak u nás neprejde ani prvým kolom. V práci si 8 hodín a denne musíš uskutočniť 40-60 telefonátov a zvládať množstvo námietok od klientov. Platená/ý si výlučne províziou. Ak máš rada/rád výzvy, dobrá správa je, že strop neexistuje. :) Pravidelne robíme aj tréningy a školenia zamerané na zlepšenie obchodníckych zručností. Ponúkame Ti hromadu práce a prekážok, ale tiež návod, ako ich ľahšie zdolávať.

  A benefity? Káva, čaj s medom a používanie trampolíny je zadarmo. :) Ak dosiahneš plánovaný cieľ, môžeš si vybartrovať reklamu v mape za produkty a služby nášho klienta. Obchodníci si takto už „privyrobili“ počítač, skok z lietadla, permanentku do fitka, elektroniku, romantický víkendový pobyt, pneumatiky, či let balónom. Sme skvelí obchodníci, naučíme Ťa, ako dobre obchodovať a radi sa naučíme niečo nové aj od Teba. Organizujeme pravidelné súťaže pre najlepších obchodníkov o hodnotné ceny. No a ak pracuješ dobre a nebojíš sa výšok, majiteľ Ťa rád prevezie na našom firemnom lietadle. :) 

  Vízia spoločnosti CBS spol, s.r.o:

  Naším mottom je Originalita tvorená srdcom.

  Hlavnou víziou spoločnosti CBS spol, s.r.o. je vytvárať originálne produkty, ktoré umožnia ľuďom vidieť svet inak, originálne a v krajších farbách. Či už sú to ručne maľované mapy, fotografie, videá, webstránky, alebo bežné propagačné materiály, všetky tieto produkty propagujú to pekné a hodnotné, čo na svete je. Zároveň dávame dôraz na to, aby všetky naše produkty boli aj prakticky využiteľné, aby slúžili ľuďom a uľahčovali im život. Hoci sú to nákladné umelecké diela s hodnotou, vďaka našej obchodnej stratégii a našim sponzorom, ich dostávame k veľkému množstvu ľudí. Umožňujeme im vidieť svet taký, aký naozaj je - originálny, farebný a krásny. A vieme to dosiahnuť hlavne preto, lebo všetci svoju prácu robíme srdcom.

  História v skratke:

  Firma začala svoju činnosť pod značkou Cassovia Books v roku 1999, ako obchodná firma zaoberajúca sa distribúciou a priamym predajom spotrebného tovaru a kníh. Miestami podnikania a sídla pobočiek boli mestá Košice a Nitra. So sídlom vo Veľkom Krtíši sme sa v roku 2003 začali venovať vydávaniu edície maľovaných panoramatických máp regiónov Slovenska, výrobe propagačných materiálov najmä pre obce, mestá a regióny. Z "jednočlovekovej" firmy sa veľmi rýchlo rozrástlaV roku 2005 sme začali s tvorbou a správou regionálnych webstránok združených na serveri www.regiony.eu. Doteraz sme vytvorili informačné servery pre 8 regiónov a do týchto projektov sme zapojili stovky obcí a firiem, pre ktoré sme vytvárali dokumentárne krátke filmy.Od 1.5.2006 má firma Cassovia Books sídlo v Banskej Bystrici, kde sa presťahovala z dôvodu rozširovania svojej činnosti a pôsobnosti. 20.03.2007 bola z týchto dôvodu založená firma CBS spol, s.r.o., ktoré pokračuje v činnosti spoločnosti Cassovia Books.Vo februári 2011 sme otvorili českú pobočku v Zlíne. Momentálne dávame prácu viac sko 40-tim ľuďom na Slovensku a v Českej republike a sme najväčším vydavateľom ručne maľovaných máp na svete.Našim plánom sú ďalšie zahraničné pobočky, v ktorých by našli uplatnenie schopní ľudia. Chceme tiež, aby vývoj a výroba produktu, tj celá pridaná hodnota ostávala doma.

  Naše heslo: "Nič nie je nemožné a všetko sa dá ..."

  Máš príjemný hlas a vystupovanie v telefóne? Vieš komunikovať s ľudmi na vysokej úrovni? Si nekonfliktná povaha a zvládaš odmietnutia a námietky?  Pošli nám e-mail na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., v ktorom uveď - prečo chceš pracovať u nás a prečo by sme si mali my vybrať práve Teba. Pripoj aj svoj životopis. Znalosť pravopisu  je podmienkou. Prax s telemarketingom, či prácou v callcentre - výhodou.

  Nevyhnutnosťou na ceste k úspešnej kariére obchodníka je čestnosť a vysoká miera osobnej etiky. Ponúkame ti jasné pravidlá hry a očakávame, že ich budeš dodržiavať.

  Žiadosti uchádzačov, ktorí nás len spamujú životopismi a ani nevedia kam píšu, rovno hádžeme do koša.Tešíme sa na Teba... :).

 • 3. Obchodné zastúpenie v zahraničí

  Sme najväčším vydaveteľstvom ručne maľovaných máp na svete, máme 11 ročné skúsenosti a za tú dobu máme prepracovaný systém ich výroby. Cieľom pre rok 2015 je otvoriť aspoň jednu ďalšiu zahraničnú pobočku. Určité druhy máp vieme spraviť zo Slovenska pre ktorúkoľvek oblasť na svete, bez nutnosti vycestovania. Pre iné druhy máp vieme získať podklady v kooperácií s miestnymi firmami. Pokiaľ máte svoje kontakty v zahraničí, organizačné a obchodné zručnosti, možno ste ten pravý kandidát na výhradné zastúpenie pre celú krajinu.
  Pre našu firmu je najdôležitejším človekom zákazník, ale v našej firme je najdôležitejším človekom obchodný zástupca!

 • 4. Maliar, tvorca máp

  Tvorivá práca vo vlastných priestoroch. Ku svojej žiadosti v prílohe pripojte ukážku svojej práce a to buď krajinu, alebo architektúru.
  Maliar je osoba, ktorá našim mapám dáva dušu!

 • 5. Grafik, programátor, kartograf, textár, atď...

  Grafik

  Tvojou hlavnou prácou bude koordinovať projekt ručne maľovanej mapy, v ktorej sa nachádza inzercia našich zákazníkov, z ktorej všetci žijeme. Preto je Tvoja pozícia vo firme veľmi dôležitá. Komunikuješ s obchodným zástupcom o detailoch objednávky a zároveň so zákazníkom o jeho predstave inzerátu. Vyrábaš grafický návrh a odsúhlasuješ ho s klientom. Pripravuješ celú mapu pre tlač. Okrem toho tvojou pracovnou náplňou môže byť grafické spracovanie rôznych tlačových, alebo webových propagačných materiálov, úprava fotiek, alebo aj rôzne maľby, ak vieš pekne kresliť. Užitočný nám môžeš napríklad byť aj keď vieš vyrábať moderné webstránky, ovládaš SEO, alebo si dobrý v kreslení postavičiek a objektov do našich maľovaných máp.

  Talentovaných ľudí tu vidíme radi a vieme im dať príležitosť. CBS je kreatívne grafické štúdio. Vyrábame luxusné a cenné produkty, ako sú ručne maľované mapy, fotoknihy, dokumentárne filmy, či letecké fotografie. Sú to drahé produkty, svojou obchodnou stratégiou sme však schopní tieto umelecké diela dostať k obrovskému množstvu ľudí zadarmo a umožňovať im vidieť svet v krajších farbách. Už 11 rokov vydávame maľované mapy a momentálne sme najväčším výrobcom týchto máp na svete. Medzi ľudí sme už dostali viac ako 2.000.000 máp a ďalšie státisíce pomocou interaktívnych máp a facebookových aplikácií. Pomáhame tiež firmám a samosprávam zviditeľniť svoje aktivity v regióne originálnou formou. Pomáhame im byť iní a odlíšiť sa od konkurencie. Pôsobíme v SR a ČR a dávame prácu cca 50-tim ľuďom. Veľa o nás nájdeš na www.facebook.com/malovanemapy, alebo na stránke www.cbs.sk.

  Našim cieľom je stať sa nadnárodnou firmou. Chceme rásť a potrebujeme Tvoju pomoc. Na oplátku umožníme rásť aj my Tebe. V roku 2015 plánujeme otvoriť minimálne jednu pobočku v zahraničí a v postupne sa rozšíriť do celého sveta. Vývoj a výrobu originálov máp však chceme nechať doma. Snom majiteľa je, aby sa o 20 rokov o Slovensku hovorilo, ako o krajine, kde sa vyrábajú tie nádherné mapy. Ak teda ovládaš cudzie jazyky a máš ambície, je to Tvoje veľké plus.

  Iné výhody

  Budeš pracovať v ľudskom a nestresovom pracovnom prostredí, plnom kreatívnych ľudí. Človek v práci strávi obrovský kus života a sme si toho vedomí, preto chceme, aby u nás pracovníci cítili dobre. Naša firma sa neskladá z budov, aut a strojov, ale predovšetkým z ľudí. Nebudeme Ti však sľubovať jednoduchú prácu. Kto hľadá teplé miestečko, kde by sa zašil, tak u nás neprejde ani prvým kolom. Nefunguje u nás hodinová, ani iná fixná mzda. Odmeníme Ťa len za vykonanú prácu, ktorá prinesie úžitok. Pre ľudí zameraných na výkon a výsledky je to však dobrá správa, pretože pri dobrom časovom manažmente zarobíš viac, ako v iných firmách.  Ponúkame Ti hromadu práce a prekážok, ale tiež návod, ako ich ľahšie zdolávať. Na všetky výrobné procesy máme spísané pracovné postupy, takže od začiatku budeš vedieť, ako máš robiť a aký výsledok práce máš mať. A kolegovia tiež radi pomôžu... :) A benefity? Káva, čaj s medom a používanie trampolíny je zadarmo. :) Popri jednaní s inzerentmi sa Ti sem-tam aj podarí predať nejakú reklamu navyše a z toho máš tiež provízie. No a ak pracuješ dobre a nebojíš sa výšok, majiteľ Ťa rád prevezie na našom firemnom lietadle. :)

  Čo máš vedieť? Minimálne požadované vzdelanie je stredoškolské s maturitou. Výhodou je znalosť cudzieho jazyka.

  PODMIENKOU je ovládanie programov Adobe Photoshop, Adobe InDesign, Adobe Illustrator, keďže všetky projekty robíme v nich. Dôležitá je nadpriemerná znalosť Slovenska, pozitívny vzťah ku geografii a dobrá orientácia v mapách. Samozrejmosťou musí byť príjemné vystupovanie, komunikatívnosť a zodpovednosť pri jednaní so zákazníkmi.

  Myslíte si, že ovládate niečo výnimočné, čo nám môže pomôcť? Napíšte nám, ako viete prispieť zdokonaliť náš produkt...

 • 1

Výhody práce v CBS

Sme firma "o ľuďoch", záleží nám na tom, ako sa človek v práci cíti a chceme, aby sa do práce tešil. Príjmame len ľudí, ktorí sa aj ľudsky hodia do kolektívu.

Pracujeme na zaujímavých a nevšedných projektoch a tvoríme neustále nové originálne produkty.

Funguje u nás prepracované ohodnotenie závislé od výsledku práce pracovníka, svoju výplatu si určujete sami.

Na všetko máme spísané jasné pracovné postupy, každý vie, čo má robiť.

Pri každej pozícii funguje kvalitné úvodné zaškolenie, ako aj priebežné školenia

Naše všeobecné požiadavky na pracovníka

Nadšenie pre našu činnosť a produkt

Schopnosť samostatne pracovať

Inteligencia a všeobecný rozhľad

Pozitívny postoj v akejkoľvek situácii

Nadpriemerná znalosť svojej krajiny, pozitívny vzťah k mapám a geografiiPre bližšie informácie píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo volajte na t.č. 0944 640 420 (Simona Nádašiová).

Pre Českú republiku píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo volajte na t.č. +420 777 783 865 (Tomáš Haras Pelc).

Žiadostí nám chodí mnoho, odpíšeme však na každú.

Hlavní partneri CBS

 • Cykloportal.sk
 • Medzinárodný klub SR
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Kontakt

 CBS spol, s.r.o.
     Kynceľová 54, 974 01 
     Banská Bystrica
     Slovensko
 
 Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 +421 48/429 90 10
 +421 911 176 101
 
 www.cbs.sk

Podporujeme

MLADOST

logo R

oocrLogo