SK     CZ     EN     DE     HU     PL

S našou Maťkou už 10 rokov! :)

FaceBook  Twitter  

DSC 1669Martinka Flosníková je jednou z najdlhšie pôsobiacich pracovníčok CBS. Zo všetkých interných pracovníkov je tu vlastne úplne najdlhšie. Je to veľmi pozitívny človek, takmer vždy má úsmev na tvári, ktorý jej mimochodom veľmi svedčí a vždy je pozitívne naladená. Má rada život a obľubuje vraj klobúky :)

V tomto roku Maťka oslávi už 10 rokov pôsobenia v CBS. Do spoločnosti nastúpila ihneď po strednej škole, kde študovala v rámci hotelovej akadémie aj cestovný ruch a preto sa ľahko vžila do nášho hesla: "Pomáhame cestovnému ruchu na Slovensku rásť".

Za jej pôsobenie v spoločnosti stihla prejsť už rôznymi funkciami a činnosťami, hádam okrem obchodníka a grafika, tak interné prostredie veľmi dobre pozná. Keď nastúpila, bola to maličká firmička o 4 ľuďoch vrátane majiteľa. Aktuálne je na pozícii asistentky obchodného a personálneho oddelenia, i keď sa stretáva s rozličnými činnosťami, ktoré možno nie vždy vieme zaradiť. Maťka sama tvrdí, že v tejto spoločnosti má tak pestré zmeny, že nepotrebuje meniť firmu, v ktorej pracuje :)

Martinka sa dostala do CBS klasickým výberovým konaním, kde sa prihlásila na inzerát cez Profesiu. Je to vlastne jej úplne prvé riadne zamestnanie. Podľa Maťky sa v spoločnosti už vystriedalo veľa ľudí, no vždy sa vraj stretla s príjemným kolektívom.

Narodila sa v Banskej Bystrici, kde aj žije a cíti sa dobre. Podľa jej názoru je to jedno z najkrajších miest na Slovensku! Nechcela by žiť inde, iba ak v nejakom peknom plážovom domčeku niekde pri mori. Alebo aspoň sníva o víkendovej chalúpke na pláži :)

IMG 1559

Maťka nie je typ na turistiku, ona sama o sebe tvrdí, že pobyt v prírode si predstavuje pri vode na lehátku, pekne pod slnkom. K tomu samozrejme má rada plávanine, no žiaden extrém, radšej slnkom vyhriatu vodu. I keď nie je veľmi na extrémne športy, vyskúšala si už zoskok padákom - sama! Rada lyžuje a korčuľuje, no na kolieskové korčule sa údajne v tomto roku chystá po prvýkrát od strednej školy. Maťka rada číta, najmä tie "kabelkové romány", ako sama tvrdí. V poslednom čase však siahne len po časopisoch, pre časovú tieseň. Tiež obľubuje omaľovánky pre dospelých a nepohrdne ani dobrým filmom, ktorý si najviac vychutná v kine.

Martinka celý svoj život považuje za úspech, pretože úspechom vníma svoju vlastnú spokojnosť. Samozrejme jej radosť v živote robia aj syn Benjamín a dcéra Tamarka. Podľa Maťky ešte bude úspechom, ak sa jej ich podarí aj dobre vychovať ;)

IMG 1558

Maťkina pozitívnosť tkvie v spokojnosti s vlastným životom. Žiadne rozhodnutie vo svojom živote neľutuje a nič by nemenila.

 

Maťka, ďakujeme, že si s nami už 10 rokov! :)

 

 

Kontakt

 CBS spol, s.r.o.
     Kynceľová 54, 974 01 
     Banská Bystrica
     Slovensko
 
 Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 +421 911 176 101
 
 www.cbs.sk

Podporujeme

usmev logo

Detská tour Petra Sagana

MLADOST

logo R

oocrLogo