SK     CZ     EN     DE     HU     PL

Pozvánka na Krst knihy Motorky na slovenských cestách

FaceBook  Twitter  
obalka motorky na sr cestachVydavateľstvo CBS má za sebou, po sérii leteckých kníh o regiónoch Slovenska, ďalšiu veľmi zaujímavú knihu. Volá sa Motorky na slovenských cestách a je určená pre motorkárov. Jej autorom je Milan Paprčka, ktorý je od mladi vášnivým motorkárom a cestovateľom. Kedy a kde budeme túto knihu krstiť? Príjmite pozvanie na akciu do Lopeja.
 
 
 
V spolupráci s motorkárskym webom Motoride.sk sa mu podarilo získať krásne fotografie desiatok motorkárov, z ktorých potom toto dielo zostavil. Výsledkom je kniha, akú by chcel mať hádam každý motorkár vo svojej knižnici. Knihu si môžete online pozrieť a kúpiť TU.
 
moto 1
 
Kniha je už v predaji a je načase ju aj oficiálne uviesť do života. Slávnostný krst knihy prebehne v piatok 20.1.2017 o 17:00 v centrále združenie Slovenskej asociácie ROUTE 66 v Lopeji medzi Banskou Bystricou a Breznom. Krstným otcom bude Tomáš AWIA Hajduch, veľký mototurista a majiteľ motowebu Motoride.sk. Krstiť budeme benzínom a ohňom, pretože ľudí treba pre literatúru trochu zapáliť :)
 
Všetkých motorkárov, na tento krst samozrejme srdečne pozývame. Pripravené je aj občerstvenie a beseda o vzniku tejto knihy. Kapacita priestorov v Lopeji má však svoje obmedzenia. Preto ak máte záujem o využitie tejto pozvánky, potvrďte svoju účasť e-mailom na adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. najneskôr do piatku 13.1.2017  
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 

Kontakt

 CBS spol, s.r.o.
     Kynceľová 54, 974 01 
     Banská Bystrica
     Slovensko
 
 Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 +421 48/429 90 10
 +421 911 176 101
 
 www.cbs.sk

Podporujeme

usmev logo

Detská tour Petra Sagana

MLADOST

logo R

oocrLogo