SK     CZ     EN     DE     HU     PL

Krst knihy Hrady a zámky z neba na najväčšom historickom festivale

FaceBook  Twitter  

dsc 8538 editKde inde, ako na slovenskom hrade, by sme mali uviesť do života našu novú publikáciu Hrady a zámky z neba? V sobotu 28.5. o 17.15 hod. sa bude na hlavnom pódiu krstiť jedinečná kniha fotografií slovenských hradov z pohľadu vtákov. Hrad Červený Kameň sa na víkend ocitne v minulosti, zažijete rytierske turnaje na koňoch, bláznivú jazdeckú show, stredovekú akrobaciu, sokoliarov, šermiarske, hudobné, kaukliarske či tanečné vystúpenia. K tomu všetkému Vám predstavíme knihu, ktorá vo Vašej knižnici nesmie chýbať. 

 

 

Slovensko je nádherná krajina, bohatá na kultúrno-historické pamiatky plná hradov, zámkov, zrúcaním a kaštieľov. Väčšina z nich je zapísaná v zozname prírodného a kultúrneho dedičstva UNESCO. Prinášame Vám jedinečnú publikáciu, ktorá Vás obohatí o znalosti zo slovenskej histórie a odhalí Vám nepoznané kultúrne pamiatky Slovenska. Preleťte s nami ponad hradby nášho kraja. Pristaneme na Hrade Červený Kameň v sobotu 28.5.2016.

sk hrady 2 obalka do eshopu

Kniha obsahuje viac ako 100 fotografií najkrajších hradov, zrúcanín a zámkov zo Slovenska s krátkou povesťou o každom z nich, ktoré sme fotili viac ako 8 rokov pohľadom z lietadla. Ak ste milovníkom histórie určite si v nej nájdete svoj obľúbený hrad, zámok, či zrúcaninu. Dokonca, keď si myslíte, že ho aj poznáte, prekvapí Vás úplne iný pohľad, ako ste boli doteraz zvyknutý. Pohľadom z hora si viete lepšie predsatviť okolie historického objektu. Na Slovensku máme vyše 70 hradov a všetky sú skutočné skvosty, dýchajú históriou a lákaju nás svojou tajomnosťou. Sú zaujímavé aj pre potenciálnych zahraničných turistov a my ich chceme prilákať na Slovensko, ukázať im kultúrne pamiatky, ktorými sa obklopujeme. 

 erven kame

28.-29.5.2016 historický festival na Hrade Červený Kameň - ROTENSTEIN:

http://www.historickyfestival.sk/

sobota1nedea1

dsc 4256 edit

dsc 7792 edit plagatfinalnaweb 1 dsc 8595 edit                                             

dsc 7988 edit

dsc 8357 edit

dsc 8244 edit

dsc 7981 edit

dsc 8438 edit

Príďte spoločne s nami zažiť atmosféru historického víkendu na Festival Rotenstein. Stretneme sa s rytiermi, princeznami a bude nám tiež cťou stretnúť Vojvodu Lotrinského, ktorý sa stane krstným otcom fotoknihy Hrady a zámky z neba. Historický akt krstu s našou knihou máte možnosť vidieť na hlavnom pódiu v sobotu 17.15 hod. v hradbách Červeného Kameňa.

Malebnú fotoknihu Hrady a zámky z neba si zakúpite na Festivale Rotenstein alebo v našom E-shope.

Prelistujte si knihu leteckých fotografií Hrady a zámky z neba TU.

 

 

Kontakt

 CBS spol, s.r.o.
     Kynceľová 54, 974 01 
     Banská Bystrica
     Slovensko
 
 Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 +421 48/429 90 10
 +421 911 176 101
 
 www.cbs.sk

Podporujeme

usmev logo

Detská tour Petra Sagana

MLADOST

logo R

oocrLogo