SK     CZ     EN     DE     HU     PL

Trebišov a okolie z neba

FaceBook  Twitter  

maketa knihy trebisov a okolie z neba 1200x1200px blue webChcete svojej chladom a krátkymi zimnými dňami skúšanej duši dopriať úľavu? Poďte pookriať a chvíľu sa s nami obrazovo túlať po južnom Zemplíne. Pohľad na slnkom zaliate lány polí, sýtozelené lužné lesy, vzorne usporiadané rady viníc a ovocných sadov vás spoľahlivo prenesie v čase i priestore do príjemne teplých a voňavých dní slovenského leta.

Čarovné Stredné Považie

FaceBook  Twitter  

carovne stredne povaziePredstavte si, že svet postavila akási gigantická tvorivá bytosť. Kopce, údolia, rieky, lesy.Keď sa pozriete na Stredné Považie, pokojne by ste si mohli pomyslieť, že na tomto kúsku sveta sa táto mýtická staviteľka snažila vyrobiť perlový náhrdelník. Vzala do rúk rieku Váh a ako na pevnú šnúrku na ňu navliekala jednu perlu za druhou.

Na zimnom Veľkom Vreteni

FaceBook  Twitter  

dsc 0059Po Vianociach napadol konečne sneh. Berieme to ako príležitosť na dlhšiu zimnú prechádzku a možnosť spáliť kalórie po bohatej vianočnej hostine. V batohoch nám okrem jedla a termosky s teplým čajom pribudli stúpacie železá a turistické paličky. Vyrážame za turistikou v rámci organizovaného Štefanského výstupu ku Veľkému Vreteňu po zelenej turistickej značke.

Na Veľkej Homoli nad Modrou

FaceBook  Twitter  

dsc 0250Poďme sa spolu pozrieť na okolie zrekonštruovanej rozhľadne na Veľkej Homoli v Malých Karpatoch. Tento kopec sa volal kedysi aj modranský Kúgel. Naším východiskom bola Zochova chata nad Modrou

 

Stará Ľubovňa a okolie z neba - výstava leteckých fotografií

FaceBook  Twitter  

maketa knihy stara lubovna a okolie z neba 1200x1200px blue webKnižnú edíciu Slovensko z neba rozšíri nový prírastok, Stará Ľubovňa a okolie z neba. Nová kniha má pred sebou ešte dlhú púť, kým sa vám dostane ako hotové dielo do rúk. A čo v nej uvidíte? Niekoľko fotografií z tejto pripravovanej knihy vám odhalíme na výstave leteckých fotografií.

Zimná krása na Ľadonhore

FaceBook  Twitter  

imag1759Tento rok sme sa rozhodli rozlúčiť so starým rokom na Ľadonhore a Stenách, miestach, ktoré patria medzi najvyššie položené v Kysuckej vrchovine na dolných Kysuciach. Vyrážame pešo z horného Vadičova a končíme v Kysuckom Novom Meste. Najvyšším bodom na našej trase je 999 metrov vysoká Ľadonhora.

 

Kontakt

 CBS spol, s.r.o.
     Kynceľová 54, 974 01 
     Banská Bystrica
     Slovensko
 
 Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 +421 911 176 101
 
 www.cbs.sk

Podporujeme

usmev logo

Detská tour Petra Sagana

MLADOST

logo R

oocrLogo